توجه:

کاربر گرامی در صورتی که با کلیک بر روی "عنوان مطالب" ، صفحه ی "عضویت و ورود به سایت" به شما نمایش داده می شود به معنای آن است که برای مشاهده این مطالب در ابتدا لازم است در سایت عضو شده و یا در صورتی که قبلا در سایت عضو شده اید در ابتدا با نام کاربری و رمز عبور خود به سایت وارد شوید تا بتوانید مطالب این بخش را مشاهده فرمایید
برای عضویت و یا ورود به سایت ، از گزینه های زیر استفاده کنید :

کلیک کنید


 

آموزش اصول و تکنیک های فنگ شوئی - هنر چیدمان

تکنیک ھای فنگ شویی برای جذب ثروت

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تکنیک ھای فنگ شویی برای جذب ثروت

تکنیک ھای فنگ شویی برای جذب ثروت

رنگھایی که با خود رفاه میآورند

رنگ آمیزی دیوارھای خانه با رنگھای بنفش، قرمز و سبز یشمی اولین قدم برای جذب رفاه، ثروت و پول به محیط خانھ است. انتخاب اشیای دکوری، مبلمان، فرش و حتی استفاده از نورپردازی و بلورھایی بھ رنگ قرمز، بنفش و سبز یشمی میتواند بھ حرکت انرژیھای رفاھی در خانھ کمک کند و این حرکت حتی بھ افزایش حرکت و جریان گردش پول و امکانات رفاھی در خانھ منجر میشود. تنھا کافی است از این اشیا در گوشھ جنوب شرقی خانھتان بھره بگیرید.

نمادھای ثروت را فراموش نکنید

یکی دیگر از شیوه ھایی کھ میتواند انرژیھای پولسازی را در خانھ افزایش دھد، قرار دادن نمادھای ثروت در منزل است. چینی ھا بر این باورند کھ اگر یکی از نمادھای ثروت فنگ شویی مثل ظرف سکھ، مجسمھ ھای کوچک طلایی و مجسمھ ماھی در فضای خانھ قرار بگیرد میتواند تاثیر زیادی در افزایش تفکر خلاقانھ و جذب سرمایھ و رفاه بھ محیط خانھ باشد.

با طبیعت گرایی ثروتمند شوید

قرار دادن آب نماھای کوچک در فضای خانھ یکی دیگر از روشھای جذب پول و رفاه بھ خانھ است. اغلب چینی ھا بر اساس ھمین باور در محیط خانھ شان آب نمایی کوچک را قرار میدھند. آنھا معتقدند آب روان یکی از نمادھای جاودانھ جذب ثروت در خانھ است و می تواند روند فعالیتھا و کارھای اعضای خانواده را بھ سمت جذب رفاه و آسایش ھدایت کند. علاوه بر آبنما، چینی ھا باور دیگری دارند و آن استفاده از گیاه بامبو در خانھ است.

جادوی اسب ھای دونده

نصب تابلویی از اسبھای دونده یا قراردادن مجسمھای از اسب ھای دونده در محلی کھ محل گذر اعضای خانواده است و توجھ آنھا را بھ خود جلب میکند، میتواند بھ افزایش انرژی و خلاقیت اعضای خانواده برای کسب درآمد بیشتر و جذب بیشتر سرمایھ و رفاه موثر باشد. ھمین مسئلھ موجب میشود تا چینی ھا در مناسبت ھای مختلفی کھ دارند برای ھدیھ دادن بھ عزیزان شان تابلوی اسب دونده یا مجسمھ اسب ھای دونده را انتخاب میکنند.

افزایش دارایی با ٨ ماھی قرمز

قرار دادن آکواریوم در ضلع جنوب شرقی خانھ نیز میتواند در جذب سرمایھ برای کار موثر باشد. بھ باور چینی ھا اگر یک آکواریوم کھ در آن ٨ ماھی قرمز، نارنجی یا طلایی بھ علاوه یک ماھی گلدفیش سیاه درون آکواریوم قرار دھید میتوانید علاوه بر رفاه و ثروت، شادکامی و کامیابی را نیز بھ سمت خانھ خود جذب کنید. چینی ھا تصور میکنند در صورتی کھ این ٩ ماھی را در خانھ داشتھ باشند اگر شکست، بی پولی یا انرژی منفی بھ سمت آنھا بیاید ماھی گلدفیش سیاه خود را قربانی میکند و بھ این ترتیب انرژی ھای جذب پول ھمچنان در خانھ برقرار میماند.

زیورآلات پر انرژی

اگر در خانھ از جواھر، زیورآلات یا ظرفھای کریستالی مراقبت میکنید بھ شما توصیھ میکنیم مجموعھ این زیورآلات زیبا و جذاب را کھ بھ جاذب انرژی چی و رفاه معروفند در ضلع جنوب شرقی خانھ قرار دھید، بنابراین میتوانید ویترین ظرفھای خود را در این ناحیھ قرار دھید تا بھ این ترتیب بھ تجمع و جریان گردش چی در منزل کمک کنید. قرار گرفتن در چنین فضایی بھ شما کمک میکند تا علاوه بر بھبود روند کار و تجربھ، پیشرفت ھای کاری در آینده نزدیک، پروژه ھای پولساز بیشتری بھ شما پیشنھاد شود.

زبالھ ھا را تلنبار نکنید

یکی از باورھای مردم چین این است کھ نگھداشتن زبالھ ھا در منزل موجب اختلال در جریان گردش انرژی چی، ثروت و رفاه در منزل میشود. آنھا بر این باورند اگر زبالھ ھا را بیش از ٢۴ ساعت در منزل نگھ دارید و آنھا را بھ خارج از خانھ منتقل نکنید، موجب از بین رفتن تمرکز انرژی ھا میشوید. بھ ھمین دلیل است کھ چینی ھا با انضباط و وسواس زیادی ھر شب راس ساعت ٩ زبالھ ھا را از منزل خارج میکنند و بھ ھیچ وجھ در این کار تعلل نمیکنند.

تکنیکھای ھدر رفتن ثروت را بشناسید

در میان قوانین فنگشویی باورھایی وجود دارد کھ موجب دور شدن ثروت، پول و رفاه از خانواده میشود، مردم چین علاوه بر آنکھ تکنیک ھای جذب انرژی ثروت را در زندگی روزمره شان بھ کارمی بندند از باورھایی کھ موجب دفع این انرژی ھا نیز میشوند پرھیز میکنند. یکی از این باورھا چکھ کردن شیرھای خراب خانھ در آشپزخانھ و حمام است. چینی ھا معتقدند چکھ کردن آب موجب ھدر رفتن آب و بالا رفتن مبلغ قبض آب میشود و این مسئلھ میتواند میزان جذب ثروت را تحت تاثیر قرار دھد.

از نگھداشتن گلھای خشک پرھیز کنید

پرھیز از تزئین اتاق ھا با گل خشک یا گل ھای مصنوعی یکی دیگر از قواعدی است کھ بھ باور چینی ھا میتواند تاثیر زیادی در جذب نشدن سرمایھ، ثروت و رفاه داشتھ باشد. از این رو چینی ھا ھرگز از گل ھای خشک نگھداری نمیکنند و اعتقادی بھ نگھداشتن گلھا بھ عنوان یادگاری ندارند.

غم انگیزھا را دور بریزید

دور ریختن یادگاری ھایی کھ انسان را یاد خاطرات غمگین میاندازند نیز یکی دیگر از تکنیک ھای فنگ شویی جذب ثروت است. چینی ھا معتقدند اشیا و عکس ھایی کھ ما را بھ یاد خاطرات غمانگیز وشکست ھای زندگی میاندازد، میتواند در جریان گردش انرژی و جذب سرمایھ و ثروت اثر بگذارد و مانع جذب ثروت شود. از این رو چینی ھا حتی عکس ھایی را کھ آنھا را بھ یاد خاطرات غم انگیز میاندازند مثل عکس ھایی کھ یادآوری طلاق یا شکست در یک پروژه کاری یا تحصیلی را بھ آنھا یادآوری میکنند ھرگز نگھ نمی دارند.

خرابکارھای پول سوز

اگر وسیله برقی خرابی دارید حتما برای تعمیر آن اقدام کنید. وسایل الکترونیکی خراب و نیمھ سوز بخش زیادی از انرژیھا را صرف خود میکند و تمرکز انرژیھا را برای جذب شادی، ثروت و سرمایھ از بین میبرند. پس اگر رادیوی خراب و سشوار نیمھ سوز دارید برای تعمیر آنھا زودتر اقدام کنید و لامپ ھای سوختھ، ساعت ھای خراب و باتری ھای استفاده شده را دور بریزید تا انرژی ھای ثروت را بھتر و بیشتر جذب کنید.

 

{jcomments on}

نظرات (0)

تاکنون هیچ نظری ارسال نشده است

نظرات خود را ارسال کنید

  1. ارسال نظر به عنوان میهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری
پیوست ها (0 / 3)
کوقعیت خود را به اشتراک بگذارید

خبرنامه

آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید تا از آخرین اخبار سایت دانش آیورودا مطلع شوید .

تماس با ما

اطلاعات تماس سایت دانش آیورودا

  • شماره تماس : 09136018307
  • لینک اینستاگرام دانش آیورودا:https://www.instagram.com/Ayurveda_ir

با ما در تماس باشید

ما را در صفحات اجتماعی دنبال نمایید...
شما اینجا هستید: خانه فنگ شوئی آموزش فنگ شوئی تکنیک ھای فنگ شویی برای جذب ثروت