توجه:

کاربر گرامی برای مطالعه و مشاهده مطالبی که در این مجموعه قرار دارد لازم است در سایت عضو شده و یا چنانچه قبلا در سایت عضو شده اید ، ابتدا با نام کاربری و رمز عبور خود ، در سایت وارد شوید تا امکان دسترسی به این مجموعه را داشته باشید. برای عضویت و یا ورود به سایت ، از گزینه های زیر استفاده کنید :

کلیک کنید


 

آموزش اصول و تکنیک های فنگ شوئی - هنر چیدمان

کدام رنگها برای درب اصلی بهترین میباشند؟

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 کدام رنگھا برای درب اصلی بھترین میباشند؟

کدام رنگھا برای درب اصلی بھترین میباشند؟
رنگ ھای فنگ شویی را با دقت انتخاب کنید تا بھترین کیفیت انرژی را جلب کنید.در این مقاله به سوالات یکی از کاربران در مورد فنگ شویی درب ورودی خانه و پاسخ متخصصین میپردازیم و در ادامه توصیه ھایی در مورد آینه ھا و نوع کاربری آن در منزل را برای شما عنوان میکنیم. با ما ھمراه باشید.

برای درب اصلی خانه کدام رنگ ھا را استفاده کنیم؟
ضد و نقیض ھای زیادی در فنگ شویی وجود دارد که من را بیش از پیش گیج کرده است. خانه من شمالی است و درب جلویی آن رو به جنوب میباشد. در بعضی کتب آمده است که رنگ درب جلویی خانه باید طبق محل قرار گرفتن خانه رنگ شود. از طرفی در بعضی دیگر میخوانیم که رنگ این در باید طبق سمتی که روی آن است رنگ شود. بنابراین اگر معیار،محل قرار گرفتن خانه باشد، باید رنگ ھای مشکی و آبی را استفاده کنیم. و اگر معیار، سمتی که در رو به آن قرار گرفته است میباشد باید رنگ ھای قرمز، بنفش و نارنجی(حتی رنگ سبز)را به کار ببریم. امکان دارد به من در این زمینه کمک کنید تا تصمیم بگیرم؟

پاسخ: سوال خیلی خوبی است. اجازه بفرمایید تا شما را از سر در گمی نجات بدھم تا بتوانید رنگ فنگ شویی مناسبی را برای درب اصلی خانه انتخاب کنید. ھر چند که پاسخ ھا ضد و نقیض است و مناسبات فنگ شویی متفاوتی به کار گرفته میشود تا فنگ شویی خانه را تجزیه و تحلیل کند. بعضی از رایزن ھای فنگ شویی، رنگ خانه را با جھت ساختن آن، بعضی دیگر رو به چه سمتی قرار گرفته انتخاب میکنند. ھر دو این موارد صحیح میباشند، اما معمول ترین مورد ھمان رو به چه سمتی بودن، میباشد.

مھم نیست کدام مورد به کار گرفته شود. بنابراین اگر درب رو به جنوب باشد، بدین معنی است که باید رنگ ھای فنگ شویی را با دقت انتخاب کنیم تا انرژی کلی را به بھترین نحو به کار بگیریم. عنصر فنگ شویی جنوب، آتش میباشد و رنگ ھای عنصر آتش در فنگ شویی قرمز، نارنجی، بنفش و صورتی پر رنگ میباشند. حالا ھمچنین میتوانید رنگ ھای عنصر چوب(سبز و قھوه ای)را استفاده کنید. چون که چوب در بر ھم کنش ۵ عنصر فنگ شویی، آتش را تغذیه میکند.

درب ھای اصلی در فنگ شویی از اھمیت ویژه ای بر خوردارند. چون که از طریق درب اصلی، خانه انرژی عمومی را جذب میکند. در فنگ شویی، درب اصلی خانه به منزله دھان میباشد. درب فنگ شویی مناسب، بیشترین انرژی را جذب میکند و خانه ای را که در آن زندگی میکنید، تغذیه میکند. از این رو بھترین انرژی را برای شما فراھم میکند تا زندگی خود را پیشرفت بدھید.

ھمچنین عاقلانه است که خانه را با رنگ درب عقبی خانه یا محل قرار گرفتن آن قدرت ببخشیم، و به این صورت  خانه برای نگه داشتن انرژی ورودی دارای قدرت میباشد. اگر خانه شمالی باشد، میتوانید از رنگ ھای آبی و سیاه استفاده کنید، چون که عنصر فنگ شویی شمال، آب میباشد.

برای مثال، میتوانید درب عقبی را از رنگ ھای فلز(فلز در  ابطه با ۵ عنصر فنگ شویی، آب را به وجود میدارد) یا آب استفاده کنید. یا دیوار قرار گرفته در عقب خانه را با این رنگ ھا مزین کنید. به طور تناوبی، شما میتوانید ھنر را با انرژی عنصر فنگ شویی فلز یا آب به نمایش بگذارید. در روابط فنگ شویی پیشرفته تر ملاحظه میکنید که چندین راه دیگر برای جذب انرژی بیشتر وجود دارد. از رایزن فنگ شویی خود برای راھنمایی ھای بیشتر کمک بگیرید.

 

{jcomments on}

نظرات (0)

تاکنون هیچ نظری ارسال نشده است

نظرات خود را ارسال کنید

  1. ارسال نظر به عنوان میهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری
پیوست ها (0 / 3)
کوقعیت خود را به اشتراک بگذارید
شما اینجا هستید: خانه فنگ شوئی آموزش فنگ شوئی کدام رنگها برای درب اصلی بهترین میباشند؟